Aksesuāri Rollerslēpošanai
Riteņslēpošanas slēpju nūju padomi saķeres un ātruma uzlabošanai
Riteņslēpošanas slēpju nūju uzgaļi, ko bieži dēvē arī par uzgaļiem, atrodas jūsu skrituļslēpošanas nūju apakšdaļā. Tie ir īpaši izgatavoti lietošanai uz cietām virsmām un ir tas, kas savieno ar asfaltu skrituļslēpošanas sesiju laikā.
Pats par sevi saprotams, ka sajūta ar zemi būs atšķirīga salīdzinājumā ar parastajām slēpju nūjām uz sniega. Tās ir izstrādātas tā, lai izturētu cieto, cieto virsmu, uz kuras jūs slēposiet, vienlaikus palīdzot radīt lielu jaudu.
Kā asināt skrituļslēpošanas slēpju siksnas?
Lai nodrošinātu vislabāko pieredzi uz asfalta un maksimāli palielinātu savu sniegumu, ir svarīgi regulāri asināt ferrules. Tas ir vienkāršs uzdevums, un viss, kas jums nepieciešams, ir dimanta vīle vai asinātājs. Vienkārši pārvietojiet vīli uz priekšu un atpakaļ uz feruļu uzgaļa leņķveida puses, līdz tas izskatās un liekas ass. Pēc nepārtrauktas asināšanas pienāks brīdis, kad būs lietderīgāk iegādāties jaunu skrituļslēpju uzgaļu komplektu.
Skrituļslēpošanas slēpju nūju rokturi uzlabo jaudas pārnesi
Rollerski nūju rokturi nodrošina slēpotājam kontroli pār nūjām, kad viņš spiež uz priekšu, lai radītu impulsu. Tās var būt izgatavotas no tādiem materiāliem kā dabīgais korķis, gumija vai plastmasa, un daudzi modeļi ir tādi paši, ko izmanto distanču slēpošanā.
Rollerski nūju rokturu aizvietotāju var iegādāties, ja vecie vairs nedarbojas vai ja esat pārgājis uz citu nūju rokturu sistēmu. Riteņslēpošanas slēpju nūju siksnas bieži vien ir dažādu izmēru, tāpēc, izvēloties jaunas, tas ir jāņem vērā. Tāpat kā distanču slēpošanas nūju gadījumā, daži zīmoli ir izstrādājuši īpašus siksniņu un rokturu fiksācijas mehānismus, kas atvieglo un padara ērtu roku savienošanu ar slēpošanas nūjām. Noteikti pārbaudiet, vai rokturi un siksniņas ir savstarpēji saderīgi.
Kā nomainīt roleru slēpju nūju rokturus? Apskatiet mūsu noderīgo ceļvedi, kurā cita starpā sniegti arī citi noderīgi padomi par skrituļslidu pirkšanu, kā nomainīt rokturus.