Aggressive Skrituļslidu Riteņi
Kas ir agresīvie skrituļslidošanas riteņi?
Aggressive inline skrituļslidotāju riteņu diametrs ir mazāks nekā citiem skrituļslidotājiem. To diametrs svārstās no 54 mm līdz 64 mm, un mazais izmērs ļauj skrituļslidotājiem braukt zemāk pie zemes, lai nodrošinātu lielāku kontroli, ātrāku paātrinājumu un pielāgotos slīpēšanai. Aggressive riteņi ir arī ļoti cieti, un tiem ir plakans profils, kas ļoti līdzinās noapaļotam taisnstūrim. Šī dizaina mērķis ir nodrošināt agresīvajiem skrituļslidotājiem lielu un stabilu piezemēšanās virsmu, veicot lēcienus un trikus.
Kā izvēlēties agresīvos inline riteņus?
Agresīvo riteņu izvēle ir atkarīga no jūsu slidošanas stila. Cietāki riteņi liks jums ripot ātrāk, bet palēninās jūsu gaitu uz nelīdzenām pilsētas ielām. Tie ir ieteicami agresīviem parka skrituļslidotājiem, kas brauc pa gludām virsmām. Mīkstāki riteņi labi darbojas uz nelīdzenām virsmām, un tos izmanto tie agresīvie skrituļslidotāji, kuri veic trikus ikdienas pilsētas vidē.
Agresīvo riteņu profili: Riteņu modeļi: plakans, apaļš un Bullet
Kā jau minēts, agresīvie skrituļslidotāji bieži izvēlas riteņus ar plakanu profilu. Tie ne tikai uzlabo stabilitāti, bet arī palīdz skrituļslidotājiem neaizķerties uz stieņiem, veicot slīpējumus.
Tomēr ir izstrādāti arī agresīvie riteņi ar apaļiem un "bullet" (smailiem) profiliem. Noapaļotas formas riteņi ir ieteicamāki pilsētvidē, nodrošinot labu stabilitāti un pagriešanās spēju. Lodveida profila riteņi ir dinamiskākie riteņu tipi, kas skrituļslidotājiem ļauj ātri ripot un ātri pagriezties uz stabilitātes rēķina. Šāda veida riteņus ieteicams izmantot slalomam un brīvā stila slidošanai pilsētā.
Agresīvi slīpēti riteņi sliedēm, kastēm un citiem mērķiem
Grind riteņi, kā norāda nosaukums, ir paredzēti agresīvai slidošanai. Tie nav paredzēti ritošai braukšanai, tāpēc riteņi ir ievērojami cietāki un mazāki nekā parastie agresīvie riteņi. Lai gan parasto skrituļslidošanas riteņu riteņu cietība var būt aptuveni 80-90 pēc durometra skalas, slīpēšanas riteņi ir izgatavoti tā, lai tie būtu pēc iespējas cietāki. Riteņu cietība parasti ir virs 100 A.
Iemesls, kāpēc slīpēšanai izmanto cietus inline slīdriteņu riteņus, ir tāds, ka riteņi var vienmērīgi slīdēt pa sliedēm, kastēm un citiem objektiem, strauji nesaspiežot virsmu. Mīkstāki riteņi rada lielāku berzi un var izraisīt skrituļslidotāja līdzsvara zaudēšanu un kritienu. Ja braucat ar antirocker rāmi, kā arī nomainot slīpēšanas riteņus, varat nomainīt priekšējos un aizmugurējos riteņus uz parastiem agresīviem skrituļslidotāju riteņiem, kad ir pienācis laiks tos uzlabot.
Vēl viens produkts, kas var uzlabot jūsu slīpēšanas riteņu gludumu, ir Skate Wax.
Ja meklējat lielākus riteņus rekreācijas mērķiem un ātrslidošanai, apskatiet mūsu Freeskate riteņus un Ātrās slidošanas riteņus.