Waveboard
Waveboards ir veidots ielas sērfošanai
Waveboard, kas pazīstams arī kā caster board, wave skate vai vigor board, ir dēlis, kas ir konstruēts, lai nodrošinātu unikālu ielu sērfošanas pieredzi. Tāpēc tiem ir atšķirīga forma un citas īpašības, kas tos atšķir no citiem dēļiem, piemēram, skeitborda un longborda.
Viļņu dēļi sniedz jautru, sērfošanai līdzīgu braukšanas pieredzi, kas padara tos izcilus skeitborda pasaulē. Ar vējdēļu var braukt, braukt pa šķēršļiem vai pat izpildīt trikus.
Waveboard dēļu īpašības
Viena no atpazīstamākajām vējdēļu īpašībām ir to klājs, jo tiem nav viena vienota klāja. Tā vietā vējdēļam ir divas šauras klāja plāksnes, kas savienotas ar vērpes stieni. Torcijas stienis bieži vien ir izgatavots no tērauda, un tas ir svarīga viļņu dēļa kustības dzinējspēka daļa.
Atšķirībā no citiem dēļiem viļņu dēļiem ir tikai divi riteņi - viens priekšpusē un viens aizmugurē. Šie riteņi var griezties 360° leņķī, jo tie ir piestiprināti riteņiem, nevis kravas automašīnām. Turklāt viļņu dēļa riteņu izmērs parasti ir 76-78 mm, un tie ir mīkstāki nekā skrituļdēļiem. Tā kā vējdēļam ir tikai divi riteņi, tie parasti diezgan ātri nolietojas, jo īpaši, ja tie ir mīkstāki.
Vai jums vajadzētu iegādāties skrituļdēli?
Ar viļņu skrituļslidām var braukt visu vecumu cilvēki, un tā ir laba izvēle ikvienam, kas meklē jauna veida braukšanas pieredzi. Tomēr jūsu līdzsvara un mobilitātes līmenis var ietekmēt to, cik viegli jūs iemācīsieties braukt ar viļņu dēli. Ja iepriekš jau esat braucis ar skrituļdēli vai longbordu, iemācīties braukt ar vējdēli, iespējams, būs vieglāk.
Jums vajadzētu spēt viegli nostāties ar kājām uz divām klāja plāksnēm. Svarīgi ir arī braukt ar pareizā izmēra vējdēli, jo ar līdzsvaru vien nepietiek. Neaizmirstiet arī pārbaudīt atsevišķu dēļu svara ierobežojumus, jo tie dažādos modeļos var atšķirties.
Ja meklējat sērfošanai līdzīgu braukšanas pieredzi ar tradicionālāka tipa dēļiem, aplūkojiet mūsu sērfskatu kategoriju.