Buying the Best Inline Skates for Beginners
Iepērkoties, lai iegādātos ideālas skrituļslidas iesācējiem, ir svarīgi atrast tādu pāri, kas piedāvā komfortu un stabilitāti, nodrošinot pozitīvu slidošanas pieredzi. Lai palīdzētu jums orientēties plašajā iespēju klāstā, izvēloties savas pirmās skrituļslidas, šajā rokasgrāmatā esam apkopojuši dažus no mūsu labākajiem padomiem. Šeit atradīsiet visu, kas jums jāzina, lai izvēlētos ideālu iesācēju skrituļslidu pāri.
Mūsu inline skrituļslidu kolekcijā jūs atklāsiet dažādas lieliskas iespējas, kas pielāgotas iesācējiem. Iesācējiem piemērotas skrituļslidas bieži vien ietilpst atpūtas vai fitnesa skrituļslidu kategorijās. Šie termini parasti nozīmē, ka skrituļslidas ir paredzētas universālai, vispusīgai lietošanai, nevis specializētām aktivitātēm, piemēram, ātrslidošanai vai agresīvai slidošanai. Tās ir ideāli piemērotas transportēšanai, vingrošanai un ikdienas izklaidei, un tās piedāvā perfektu veiktspējas un komforta kombināciju.
Pārskats
Kādas ir labākās skrituļslidas iesācējiem?
Izvēloties skrituļslidas iesācējiem, ņemiet vērā šādas īpašības, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un komfortu:
- Augstas aproces sānu atbalstam: Nodrošina stabilitāti un atbalstu potītēm.
- Elpojošs oderējums ar putām: Nodrošina komfortu un ventilāciju lietošanas laikā.
- Šņorēšanas iespējas: Tradicionālās auklas, ātrās auklas vai BOA sistēmas drošai pieguļšanai.
- Powerstrap un sprādze: Aizdare un sprādze stingri notur kāju vietā.
- Mazie riteņi (ne lielāki par 90 mm diametrā): Ideāli piemēroti iesācējiem labākai kontrolei un manevrētspējai.
- Papēža bremze: Lai kontrolētu ātrumu un droši bremzētu.
Mūsu inline skrituļslidu klāstā jūs atradīsiet iesācējiem piemērotus modeļus, kas piemēroti visiem vecumiem un vēlmēm. Ieejot kādā no mūsu inline skrituļslidu kategorijām, iesakām rezultātus filtrēt pēc prasmju līmeņa.
Kā noteikt iesācējiem piemērotu skrituļslidošanas skrituļslidu izmērus?
Izvēloties pareizo skrituļslidas izmēru, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo, uzsākot jaunu piedzīvojumu uz riteņiem. Iepērkoties skrituļslidas tiešsaistē, sekojiet konkrētā modeļa izmēra rokasgrāmatai un izvēlieties skrituļslidas, pamatojoties uz precīziem pēdas izmēriem.
Lai precīzi izmērītu pēdu, sāciet, pieliekot papēdi pie sienas. Pēc tam izmēriet attālumu no sienas līdz garākā pirksta galam, pārliecinoties, ka mērījums veikts 90 grādu leņķī no sienas.
kā precīzi izmērīt pēdas
- Izmantojiet cietu, līdzenu virsmu: Lai nodrošinātu precīzus mērījumus, nostājieties ar muguru pret sienu uz cietas, līdzenas virsmas.
- Valkājiet zeķes, ar kurām slidosiet: Mērot pēdas, valkājiet tāda tipa zeķes, kādas plānojat izmantot ar slidām.
- Novietojiet papīra lapu pret sienu: Uzlieciet papīra lapu uz grīdas, vienu malu pielīdzinot sienai.
- Stāviet taisni: Stāviet taisni, atbalstot papēdi pret sienu un kāju pieliecot pie papīra.
- Atzīmējiet kāju pirkstu galus: uz papīra atzīmējiet sava garākā pirksta galu.
- Izmēriet abas pēdas: Izmēriet abas pēdas, jo bieži vien viena pēda ir nedaudz lielāka par otru. Izvēloties slidu izmēru, izmantojiet lielāko mērījumu.
Tagad atrodiet lineālu un uz papīra izmēriet pēdas garumu. Tagad esat noskaidrojuši savu mondopointa izmēru, kuru izmantosiet, lasot skrituļslidu izmēru tabulas.
Kā der skrituļslidas?
Inline skrituļslidām ir jābūt cieši pieguļošām, taču tām nav jābūt neērtas. Tas var traucēt enerģijas pārnesi no jūsu kājām uz skrituļslidām, ja tās nav cieši piegulošas. Izmēģinot savu pirmo skrituļslidu pāri, ņemiet vērā šādus faktorus:
- Iedarbināšanas periods: Slidas bieži vien ir jānopūšas. Sākotnēji tās var būt cietākas, bet pēc dažiem lietošanas reizēm tām vajadzētu kļūt ērtākām.
- Papēža fiksācija: Kad slidojat, papēdim stingri jāietilpst papēža kausiņā ar minimālu pacēlumu. Laba papēža fiksācija palīdz kontrolēt un samazina tulznu veidošanās risku.
- Vieta pirkstiem: Jūsu pirkstu pirkstiem jābūt tuvu skrituļslidotāju galam, taču tie nedrīkst būt iespiesti. Ir jābūt pietiekami daudz vietas, lai nedaudz izkustinātu pirkstu pirkstus.
- Potītes atbalsts: Potītes zonā jājūtas drošai un atbalstītai, bet ne tik cieši, lai tas pārtrauktu asinsriti. Jābūt iespējai ērti saliekt ceļgalus bez pārmērīga spiediena uz potītēm.
- Aizdares sistēmas: Regulējiet auklas, sprādzes un siksniņas, lai panāktu drošu pieguļšanu. Inline skrituļslidām jābūt pietiekami stingrām, lai atbalstītu kāju, bet pietiekami ērtām, lai nodrošinātu labu asins plūsmu.
Inline skrituļslidas iestrādes periods
Ja esat iesācējs, jūsu kājas ir pilnīgi jaunas, lai tiktu ietērptas skrituļslidās. Pat tām slidām, kas ideāli pieguļ, būs iestrādes periods, un iesācēju ādai uz pēdām, potītēm un apakšstilbiem ir jāiegūst pretestība.
Šeit ir sniegti daži padomi, kā atvieglot iespiešanās periodu:
- Slidas varpierast līdz pat mēnesim slidošanas: Sāciet ar īsākām slidošanas sesijām un pakāpeniski palieliniet to ilgumu. Sākotnēji jārēķinās ar zināmu diskomfortu, jo pēdas un potītes pielāgojas jaunajai aktivitātei.
- Relaksējiet pēdas: slidošanas laikā koncentrējieties uz pēdu atslābināšanu un izvairieties no pārāk stingras auklu vai siksniņu saspriegošanas.
- Pūšļu profilakse: Izmēģiniet dažādas zeķes, lai noskaidrotu, vai dažas ir ērtākas slidošanai nekā citas. Laba ideja ir arī izmēģināt dažādas zeķes, lai noskaidrotu, vai dažas ir labākas par citām. Arī zeķbikses var ievērojami samazināt tulznu veidošanos, īpaši ap papēžiem un potītēm.
Ja jūtat pastāvīgas sāpes vai diskomfortu, konsultējieties ar ārstu. Izbaudiet ceļojumu, kad jūsu slidas kļūst kā viens veselums ar jūsu kājām un slidošanas stilu.
Iegūstiet vairāk padomu mūsu rakstā par zolītēm, pēdiņām un jaunu skrituļslidu ievingrināšanu:
Kā bremzēt iesācēju skrituļslidas?
Iesācēju skrituļslidas ir aprīkotas ar bremzēm, kas atrodas aizmugurē, parasti kā papēža bremzes. Šī konstrukcija sniedz priekšrocības iesācējiem, jo bremzēšanas tehnika ar papēža bremzi ir intuitīvāka tiem, kuri vēl tikai apgūst slidu vadību. Citiem vārdiem sakot, tradicionālā papēža bremze nodrošina drošāku un vienkāršāku bremzēšanas iespēju, un tas noteikti ir priekšrocība iesācējiem.
Kādi aizsarglīdzekļi ir nepieciešami iesācējiem skrituļslidošanai?
Braucot ar skrituļslidām, ir svarīgi valkāt aizsargaprīkojumu, lai nodrošinātu savu drošību. Šeit ir saraksts ar aizsargaprīkojumu, kas jums kā iesācējam, braucot ar skrituļslidām, ir nepieciešams:
- Ķivere: Lai pasargātu galvu no nopietnām traumām, ļoti svarīga ir labi pieguļoša ķivere.
- Plaukstu aizsargi: Tie palīdz novērst plaukstu traumas, nodrošinot atbalstu un amortizāciju kritiena gadījumā.
- Ceļu spilventiņi: Ceļu spilventiņi aizsargā ceļus no saskrāpējumiem, sasitumiem un lūzumiem.
- Elkoņu spilventiņi: Lai pasargātu elkoņus no triecieniem un nobrāzumiem, izmantojiet elkoņu spilventiņus.
Šo aizsargaprīkojumu valkāšana var palīdzēt samazināt traumu risku un padarīt skrituļslidošanas pieredzi drošāku un patīkamāku.
Aizsargaprīkojuma nēsāšana ir būtiska drošas skrituļslidošanas baudīšanas sastāvdaļa. Mēs iesakām visiem iesācējiem iegādāties skrituļslidošanas aizsarglīdzekļus.